Paskolos automobiliui

Daugelis neturime sukaupę tiek pinigų, kad nupirktume automobilį kada tik panorėję, todėl dažnai tenka imti paskolą automobiliui. Kokį paskolos variantą rinktis? Trumpai aptarsime du skolinimosi būdus – lizingą ir „paskolas iš žmonių“.

Jei naudojatės tarpusavio skolinimosi platformomis ir skolinatės iš žmonių, tuomet investuotojai, kurie skolina pinigus, mato Jūsų paraišką ir sprendžia ar pagal Jūsų kreditavimo istoriją ir reitingą paskolinti Jums reikiamą pinigų sumą. Šiuo atveju, gavę paskolą Jūs tampate automobilio savininku,
galėsite įsigyti senesnį automobilį, galėsite nemokėti pradinio mokesčio ir drausti mašiną Kasko draudimu, o gauti visą reikiamą sumą. Dažniausiai tarpusavio skolinimosi svetainėse paskolą gausite palankesnėmis palūkanomis nei bankuose.

Pirkdami automobilį lizingu galite rinktis veiklos nuomą arba finansinė nuomą. Veiklos nuomą galite rinktis tuomet, kai norite tiesiog naudotis automobiliu, o ne tapti jo savininku. Finansinę nuomą geriau rinktis, kai, baigiantis lizingo laikotarpiui, norite tapti automobilio savininku, ir sutarties pabaigoje padengiate automobilio likutinę vertę. Pirkdami automobilį lizingu galite įsigyti naujesnį automobilį, naudotis lizingo sutarties papildomomis paslaugomis (aptarnavimas, padangų keitimas, draudimas ir kt.)