Paskolos iš žmonių

Pastaruoju metų vis dažniau tenka girdėti naują skolinimo galimybė – paskolos iš žmonių. Kas tai yra?

Dažnai didesniam pirkiniui arba pragyvenimui pritrūksta pinigų iki atlyginimo. Taip pat, kartais atsiranda nenumatytų išlaidų, pvz. susijusių su medicininėmis išlaidomis. Šiuo atveju tenka svarstyti vartojimo paskolos galimybę. Renkantis paskolas dažniausiai vertinamos šios trys galimybės: bankas, kredito unija ir greitųjų kreditų bendrovės. Tačiau ne visada jų sąlygos yra tenkinamos dėl siūlomų salygų ir palūkanų.

Taigi anksčiau minėtos paskolos iš žmonių yra galimybę pasiskolinti iš paprastų žmonių, mokant mažausias palūkanas palyginus su kitais skolintojais. Šis skolinimosi būdas kaip tarpusavio skolinimosi paslaugos – angl. peer to peer lending (P2P) arba paskolos iš žmonių. Tai galimybė kiekvienam gauti vartojimo paskolą internetu pigiau ir saugiau. Pagrindinis tarpusavio skolinimosi principas – žmonės skolina pinigus vieni kitiems. Kaip tai veikia? Šiame skolinimo ir skolinimosi procese veikia dvi pusės: privatūs investuotojai ir paskolų gavėjai. Privatūs investuotojai „įdarbina“ savo kapitalą, iš kurio suteikiamos paskolos besiskolinantiems.

Taip pat yra galimybė ir refinansuoti (perkredituoti) savo paskolą, kurios pagalba stengiamasi pasiūlyti finansų subalansavimo būdus, sumažinant palūkanų naštą ir / arba pratęsiant paskolos grąžinimo terminą.


Records per page

PasiūlymaiMetinės palūkanos (%)Terminas (mėn.)Suma (€)Nuoroda
Savy7-323-84300-25000click here
Finbee7-2812-60300-10000click here
  • 1

showing 0 to 2 of 2 entries